Колючий дріт

Що таке колючий дріт

З чим асоціюється у Вас словосполучення "колючий дріт"? З неприємними речами: ГУЛАГ, в`язниця, обмеження волі, травми. Так, колючий дріт замислювався для обмеження свободи переміщення. Щоправда, колючий дріт призначався для обмеження свободи пересування корів, які паслися в степах США і часто виходили на залізничні колії, заважаючи розвитку залізничного транспорту. Тому й придумав Чарльз Глідден прототип колючого дроту. Потім була ще маса винаходів і сьогодні, колючий дріт представляє собою один або два дроти з рифленням, на яких навиті у вигляді пружини шматки дроту, які утворюють колючки. 
 

Колючий дріт на паркані

Види колючого дроту

Відомі два види колючого дроту: одноосновний колючий дріт і двоосновний колючий дріт. в самій назві закладено використання в якості основи колючого дроту одого або двох дротів. Колючий дріт може бути оцинкований, неоцинкований і з полімерним покриттям. Зважаючи на те, що колючий дріт використовується під відкритим небом і схильний до впливу опадів, то колючий дріт доцільно використовувати з цинковим чи полімерним покриттям. 
 

Двоосновний колючий дрітОдноосновний колючий дріт

Застосування колючого дроту

Колючий дріт використовують для створення колючих загороджень у військовій та цивільній справі. Використовується колючий дріт для утруднення небажаного проникнення на територію. Військові з колючого дроту виготовляють так звану "Спіраль Бруно". Сьогодні, деякі виробники називають "Спіраллю Бруно" колюче-ріжучі стрічкові спіральні загородження Єгоза (спіральний бар`єр безпеки). Але це неправильно. "Спіраль Бруно" виготовляється тільки з колючого дроту і в основному застосовується у військовій справі.

Упаковка колючого дроту

Колючий дріт намотується в бухти по 7-50 кг або на касети такої ж ваги. Бухти колючого дроту можуть встановлювати на піддони для механізації вантажно-розвантажувальних робіт. На зображенні моток 7 кг.
 

колючий дріт

Ціна колючого дроту

Ціна колючого дроту найнижча у колючого дроту без покриття. Оцинкований колючий дріт дорожче неоцинкованого. Ще дорожче колючий дріт з полімерним покриттям (цей вид колючого дроту в основному імпортують)

Де купити колючий дріт

Купити колючий дріт можна в магазинах госптоварів і будматеріалів, в інтернет магазині, або на заводах виробниках. не має сенсу звертатися на заводи виробники колючого дроту за поставкою невеликої кількості колючого дроту. Заводам не вигідно поставляти дрібні кількості колючого дроту, тому невеликі кількості колючого дроту можна придбати у торгових підприємств.


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua