Ціна на Єгозу

Де купити Єгозу за низькою ціною

На осінь 2010 року купити загородження єгоза за дешевою ціною можна, ймовірно, тільки на ПП Метизи-94.
Можливість зробити ціну на Єгозу низькою виникла в результаті того, що ПП Метизи-94 використовує для армування Єгози імпортний високовуглецевий дріт, ціна якого значно нижча від українського. Висока ціна українського високовуглецевого дроту пояснюється тим, що його виробляє обмежена кількість виробників. Тому, ціна імпортної Єгози через високу конкуренцію на світовому ринку має значно нижче інших видів.
Крім того, ПП Метизи-94, маючи великі обсяги продажів, може закуповувати єгозу великими обсягами, що теж істотно впливає на зниження ціни ЄГОЗИ. На карті, котра нижче Ви зможете знайти торгову точку в Вашому місті, де можна купити єгозу. Якщо такої точки немає, то запрошуємо Вас до співпраці.

Причини низької ціни на Єгозу

Чому ж інші підприємства не можуть закупити імпортну Єгозу за низькою ціною і почати її продавати на українському ринку?
Причини дві:
По-перше: у ПП Метизи-94 через низьку продажну ціну на Єгозу є великий ринок збуту на імпортну Єгозу, про що побічно свідчить той факт, що в пошукових системах по слову "єгоза" на початку результатів пошуків завжди присутня сторінка про єгозу сайту ПП Метизи-94. Якщо інші підприємства будуть купувати Єгозу малими обсягами, то вони обов`язково отримають більш високу ціну на ЄГОЗУ. Також, ціна Єгози у них збільшиться за рахунок збільшених транспортних і митних витрат.
По друге: імпортна єгоза "Козачка" запатентована в Україні та для законної покупки Єгози за дешевою ціною з імпорту необхідно придбати ліцензійну угоду у автора патентів. На сьогоднішній день таку ліцензійну угоду на Єгозу купило тільки ПП Метизи-94.

Обережно - низька ціна на Єгозу

Моніторинг цін на Єгозу в мережі Інтернет показав, що купувати за низькою ціною Єгозу іноді пропонують виробники Єгози з неоцинкованих матеріалів, неоцинкована єгоза поржавіє протягом декількох років, і доведеться купувати іншу. Тому купувати за низькою ціною Єгозу неоцинковану або Єгозу, армовану неоцинкованим дротом не рекомендується.

Єгоза-Козачка - висока якість за низькою ціною

Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua