Паркан з просічно-витяжної сітки

Виробництво і застосування просічно-витяжної сітки

Просічно-витяжна сітка (ЦПВС) - це, в першу чергу, декоративна сітка, яка може використовуватися як для огорожі ділянок, так і для огородження опалювальних батарей, альтанок, палісадників. Просічно-витяжна сітка виготовляється з суцільнометалевого листа товщиною до двох мм методом просічки та витяжки листа. Лист для просічно-витяжної сітки може бути оцинкованим, неоцинкованим або нержавіючим. Також просічно-витяжна сітка може покриватися порошковою фарбою. Будьте уважні при покупці просічно-витяжної сітки: всі її чарунки мають однаковий розмір. У випадку, якщо Вам пропонується просічно-витяжна сітка з різними розмірами чарунки, то Ви купуєте просічно-витяжну сітку з некондиційного або нестандартного листа.

 

Види ЦПВСРулон просічно-витяжної сіткиВиробництво просічно-витяжної сітки

Просічно-витяжна сітка має гарні естетичні характеристики, завдяки чому вона широко використовується в огорожі балконів, сходових клітин, а також в якості зовнішнього огородження території. Зазвичай, просічно-витяжну сітку заварюють у рамку або просто приварюють до стовпчика.

Перевагою просічно-витяжної сітки є міцність і гнучкість, які забезпечуються особливостями структури просічно-витяжної сітки. Також просічно-витяжна сітка дозволяє експериментувати в дизайні - вона вписується практично в будь-який дизайн.


Просічно-витяжна сітка може поставлятися в картах або рулонах.

 

 

 

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Просимо Вас бути уважними при купівлі просічно-витяжної сітки, оскільки за нашим досвідом в Україні тільки один постачальник поставляє якісну просічно-витяжну сітку, яка відповідає тому, що про неї оголошується. Часто можна зустріти ситуацію, коли товщина листа, з якого виготовляється просічно-витяжна сітка, на 0.1-0.2 мм менше декларованих. Або можна наткнутися на те, що товщина перемички набагато менше того, що написано в документах.

 

 

 


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua