Колючий дріт Єгоза


Що таке колючий дріт Єгоза?

Колючий дріт Єгоза - цю назву отримала завальцована армована колюча стрічка ЗАКС. Колючий дріт Єгозу деякі виробники рекомендують використовувати в якості направляючого дроту при установці колюче-стрічкового загородження Єгоза.
Але Єгоза - цю назву одержало тривимірне колюче-стрічкове загородження. Тому правильніше було б називати не дріт Єгоза, а завальцована армована колюча стрічка або ЗАКС.
Замість колючого дроту Єгоза (ЗАКС) цілком можна в якості направляючого дроту використовувати і звичайний колючий дріт. Це значно дешевше.
Деякі постачальники Єгози позначають терміном "колючий дріт Єгоза" колюче стрічкове спіральне загородження Єгоза. Але це теж неправильно. Адже дріт Єгоза асоціюється з прямою ниткою, в крайньому випадку - двома нитками. А адже колюче-летночное загородження Єгоза представляє собою колючий циліндр значного діаметра і вже ніяк не дріт.
Звідки ж узявся термін дріт Єгоза або колючий дріт Єгоза?

 

Колючий дріт Єгоза вигадали

Термін дріт Єгоза вигадали. Вигадали фахівці з просування сайтів з метою ввести в оману користувачів Інтернету, які ведуть пошук колючого дроту або дроту. Набираючи в пошуковій системі слово дріт або колючий дріт користувач найчастіше потрапляє на сторінки, що описують Єгозу. Таким чином термін "дріт Єгоза" або "колючий дріт Єгоза" можна вважати терміном, який використовується технологами з просування сайтів для більшої популяризації одного з надійніших матеріалів для запобігання доступу на територію.
Таким чином продавці Єгози стверджують: якщо Вам потрібно шукати спосіб обмеження доступу на територію, то Вам купити колюче загородження Єгоза, або спіральний бар`єр безпеки, або Концертіно. Деякі називають Єгозу спіраллю Бруно. Але це вже зовсім неправильно. Спіраль Бруно виготовляють з колючого дроту, а Єгозу з армованої колючої стрічки.

Колючий дріт Егоза замість колючого дроту

Використання веб майстрами терміна дріт Єгоза або колючий дріт Єгоза ускладнює отримання за допомогою пошукових систем інформації про товар конкурента Єгози - колючому дроту. Якщо Ви поставите метою отримати інформацію про виробників колючого дроту, то результати пошукових систем будуть постійно відволікати вашу увагу на більш дорогий і сучасний вигляд колючих загороджень - Єгозу. Так Егоза набагато ефективніша, ніж колючий дріт, але ж і ціна Єгози значно вище, і установка Єгози теж істотно збільшує вартість загородження.

Карта продажу єгози по Україні нижче.


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua