Секційні паркани ТМ Betafence


Переваги парканів Betafence

Секційні паркани Betafence - це один з найбільш якісних парканів, представлених на українському ринку. Звичайно, за європейську якість і дотримання всіх норм і умов доведеться заплатити більш високу ціну, але воно того варте! Купуючи паркани Betafence, ви придбаєте не тільки паркан, а ще й світове ім`я у виробництві огорож. Сам факт того, що Ваша територія огороджена парканом Betafence, буде говорити про респектабельність і турботі про імідж того, хто перебуває за цим парканом. Паркани Betafence - це гарантована якість, естетичність і зручність.
Цинкове покриття парканів Betafence складає 275 г/м2, полімерне - 100 мікрон на одну сторону. Такий захист не дасть металу проіржавіти навіть, якщо буде пошкоджена зовнішня частина покриття.
Паркани Betafence виконуються повністю в одному фірмовому стилі: і хвіртки, і ворота будуть виконані в тому ж стилі, що й паркан.
Разом з парканами Betafence ви отримуєте нержавіюче і пластикове кріплення.

 

Високий паркан BetafenceКласичні паркани BetafenceДекоративний паркан Betafence

 

Упаковка парканів Betafence

Паркани Betafence укладаються на дерев`яні палети і міцно прив`язуються до неї спеціальною стрічкою, завдяки чому паркани не пошкоджуються під час перевезення.

 

 

 

Ворота і хвіртки для парканів Betafence

Ширина стулки хвіртки - 1.0 м, воріт - 3.0, 4.0, 5.0, 6.0 м. Висота хвірток і воріт для парканів Betafence також може бути різною: 1.03, 1.23, 1.53, 1.73, 2.03, 2.43 м

 

 

 


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua