Секційні паркани Козачка-Стандарт

Секційні паркани Козачка-Стандарт з зварної сітки - це добротний український продукт, що відрізняється гарною якістю, але і ціна його відноситься до середньої категорії.
Паркани з зварної сітки для спортивних майданчиківПаркани з зварної сітки для огорожі терріторіїПаркани для огорожі ділянок

Характеристики та типорозміри секційних парканів Козачка-Стандарт

Паркани Козачка-Стандарт реалізуються оцинковані з полімерним покриттям. Цинкове покриття становить 40-80 г/м2, полімерне покриття - 80 мікрон. Такий паркан буде якіснішим, ніж ТМ Метизи-94, але ціна, відповідно, вище. Паркани Козачка-Стандарт відрізняються наявністю 30 мм штирів з одного боку. Такий паркан можна монтувати як вгору штирями, так і вниз. Ребра жорсткості формуються одним дротом. Чарункики, як і в більшості секційних парканів з зварної сітки, прямокутної форми.
Ширина (довжина) однієї панелі паркану - 2.5 або 3.0 м;
Висота однієї панелі - 0.93, 1.48, 2.03 м;
Розміри чарунки - 50х200 мм;
Діаметр дроту для парканів Козачка-Стандарт - 4.0 або 5.0 мм.
Паркани Козачка-Стандарт мають зелений колір, але під замовлення можна придбати і інші кольори паркану.
Кріплення виконане з панелі з полімерним покриттям і оцинкованого болта під шестигранник.

Упаковка парканів:

Панелі секційних парканів з зварної сітки Козачка-Стандарт укладаються на дерев`яні палети та перев`язуються спеціальною стрічкою, яка перешкоджає сованню панелей, та, відповідно, їх пошкодженню.

Ворота, хвіртки для парканів Козачка-Стандарт

Паркани Козачка-Стандарт також можуть комплектуватися хвіртками і воротами. Ширина стулки хвіртки - 1.0 м, а воріт - 3.0, 4.0, 5.0, 6.0 м.

Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua