Секційні паркани ТМ Козачка

Секційні паркани Козачка - це відмінний вибір, якщо Ви хочете гарно і недорого захистити територію своєї ділянки. Такий паркан можна використовувати як для дачі, так і для заміського будинку, офісу, АЗС, заводів і фабрик, аеропортів та інших об`єктів. Паркани Козачка дозволяють за низьку ціну отримати паркан європейського зразка.

 

Найдешевші паркани з зварної сітки в УкраїніВстановленний паркан ТМ КозачкаПаркан секційний встановлений

 

Можливості виробництва секційних парканів

Станом на літо 2010 року паркани Козачка володіли найнижчою ціною в Україні! При цьому можливе виробництво як плоских парканів, так і з ребрами жорсткості, які формуються одним дротом, а також можна окремо замовити оцинкування або полімерне покриття, або просто покриття порошковою фарбою для здешевлення ціни паркану.
Також перевагою парканів Козачка є те, що під замовлення ви можете придбати будь-які розміри секції в межах довжини - 2.15 м, висоти - 2.2 м. Розмір чарунки парканів Козачка - 200х60 мм, діаметр дроту - 4.0 або 5.0 мм. Цинкове покриття паркану Козачка - 40-80 г/м2 або 230-320 г/м2 за Вашим вибором.

Економія з секційними парканами ТМ Козачка

При купівлі паркануу Козачка Ви можете заощадити до 30000 грн на кілометрі паркану ! Ціна на паркан без покриття на 50-60% менше, ніж на паркан оцинкований з полімерним покриттям. Ви завжди зможете обговорити з нашими менеджерами варіанти паркану, які підійдуть саме Вам!


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua