Паркан з сітки Рабиця

Опис сітки Рабиця

Сітка Рабиця - це дуже поширена сітка для парканів. Сітка рабиця була винайдена Карлом Рабица, німецьким будівельником, в кінці 19 століття. Спочатку сітка рабиця застосовувалася для штукатурки, але потім стала з`являтися і у вигляді парканів, оскільки вона була недорогою і зручною в установці.

 

Установка сітки Рабиця

Сьогодні сітка рабиця дуже широко застосовується в якості парканів. Встановлення паркану з сітки рабиця дуже просте: Ви встановлюєте стовпчики (глибина стовпчика повинна бути більше глибини промерзання грунту), а на стовпчики закріплюєте саму сітку за допомогою дротяних скруток, зварювання або спеціальних кріплень. Сітку рабиця також можна встановлювати з натяжним дротом, який протягується через верхні чарунки, щоб уникнути витягування паркану.

 

 

Покриття сітки Рабиця

Цинкове покриття забезпечує стійкість паркану до погодних примх. Часто також вибирають сітку рабиця з полімерним покриттям, яка ще більше підвищує стійкість до зовнішніх чинників. Наприклад, якщо Ви встановлюєте паркан з сітки рабиця в жорстких для металу умовах (морське повітря, наприклад), то тільки полімерне покриття може захистити його від роз`їдання солоним повітрям.

 

 

Типорозміри сітки Рабиця

Розмір чарунки сітки рабиця може бути різним, але враховуйте, що чим менше чарунка, тим дорожче паркан. Найпоширеніша чарунка для паркану з сітки рабиця - 50х50 мм, а дріт - оцинкований діаметром 2,2; 2,5; 3,0 мм.
Довжина рулону сітки рабиця становить 10 м. Висота рулону може бути різною: від 1,2 до 4 м, хоча найпоширеніша висота - 1,5 м. Зверніть увагу, що наше підприємство постачає сітку рабиця з загнутими кінцями, що значно полегшує транспортування і експлуатацію. Загнуті кінці не дозволяють спіралям сітки рабиця викручуватися.

ПП "Метизи-94" поставляє як саму сітку рабиця, так і стовпчики і кріплення до неї.

 


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua