Паркан з сітки шарнірної

Переваги шарнірної сітки

Шарнірна сітка - це нове слово в огорожі території. Шарнірна сітка - це металева сітка, дроти якої скріплюються між собою шарнірним вузлом під прямим кутом, а чарунка змінюється по висоті. Внизу шарнірної сітки розташовані менші чарунки, а вгорі - вищі. Таким чином, через нижні чарунки шарнірної сітки не проникають дрібні тварини. Шарнірна сітка використовується для огородження сільгосп угідь, лісництв, автодоріг та автобанів. Шарнірна сітка не дозволяє проникнення тварин, тому виключається створення аварійної ситуації на дорозі тваринами, які випадково вийшли на дорогу.
Розмір шарнірної сіткиРулон шарнірної сітки

 

Економія з шарнірною сіткою

Крім того, шарнірна сітка економить Ваші кошти! Вартість шарнірної сітки менше, ніж сітки рабиця, а завдяки невеликій вазі і високому опору розтягуванню, стовпчики для шарнірної сітки можна встановлювати на відстані 8-12 метрів. За нашими підрахунками вартість шарнірної сітки разом з установкою практично в 2,5 рази дешевше сітки рабиця!

 

 

Характеристики шарнірної сітки

Верхні і нижні дроти шарнірної сітки мають більший діаметр для того, щоб перешкоджати розтягуванню. Діаметр дроту шарнірної сітки - від 1,8 до 3,0 мм. Висота рулону - від 0,8-2,0 м.
Шарнірна сітка позначається так: висота рулону / кількість горизонтальних дротів / ширина чарунки. Шарнірна сітка виготовляється таких типорозмірів:
140/11/15; 140/22/15; 150/13/15; 160/23/15; 180/24/15; 200/17/15; 200/22/15.

 

 

Встановлена шарнірна сіткаШарнірная сітка - огорожа с / г угідь

 

Постачання шарнірної сітки

В одну двадцятитону машину поміщається 400 рулонів шарнірної сітки. При транспортуванні шарнірну сітку можна класти навалом. Можна також ставити шарнірну сітку вертикально, але в такому разі її потрібно пов`язати на палеті, а в машину ставити тільки в один поверх.

Ви можете купити шарнірну сітку, замовивши її по телефону у нас с з доставкою по Україні або на експорт по цінах виробника, або зможете купити в роздрібному магазині в Запоріжжі. Нижче план розміщення магазину, та викладка шарнірної сітки в цьому магазині.


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua