Паркан з зварної сітки

Застосування паркану з сітки зварної

Паркан з сітки зварної - дуже зручне рішення для огорожі території. Паркан з сітки зварної простий в установці, має гарні естетичні характеристики, міцний і довговічний. Сітка зварна може застосовуватися не тільки в якості парканів, але і в будівництві при армуванні кладки, штукатурки, скла та теплоізоляції, асфальтових покриттів, будівництві аеродромів.
Зварна сітка виготовляється згідно з ДСТ 23279-85, DIN 488 (Welded wire mesh).

Рулон зварної сіткиСітка зварна з ПВХЗварна сітка для парканів

Характеристики покриття зварних сіток

Якщо розглядати зварну сітку в якості паркану, то переважно використовується зварна сітка оцинкована і з полімерним покриттям, оскільки така сітка буде використовуватися на відкритому повітрі, а цинкове або ПВХ покриття забезпечує стійкість паркану з сітки зварної проти корозії, яка може бути викликана погодними умовами або оточуючими чинниками. Якщо Ви збираєтеся використовувати зварну сітку в жорстких для металу умовах (наприклад, морське повітря), Вам слід купувати зварну сітку з ПВХ покриттям, оскільки це покриття забезпечує захист від корозії, яку в такому випадку не може надати цинкове покриття. Морське повітря роз`їдає цинкове покриття та сітка швидко приходить в непридатність, тому будьте уважні, вибираючи зварну сітку і покриття для неї.
Цинкове покриття може наноситься двома способами:
- Гарячим оцинкуванням - зварна сітка пропускається через ванночку з розплавленим цинком;
- Електролітичним оцинкуванням (гальванізацією).
Також потрібно розділяти спосіб зварювання зварної сітки:
- Оцинкована, потім зварена - як випливає з назви, зварна сітка зварюється після оцинкування. У цьому випадку неоцинковані залишаються місця зварювання;
- Зварена, потім оцинкована - більша кількість цинку за рахунок накопичення цинку в місцях зварювання.

Характеристики типорозмірів зварної сітки

Зварна сітка може поставлятися з квадратними і прямокутними чарунками. Розмір чарунки зварної сітки може змінюватись від 12,7 х12, 7 до 250х50 мм.
Ширина рулону зварної сітки може бути 1.0 або 1.5 м. Для сітки Euro Fence 2 м.
Довжина рулону складає, як правило, 30 м, для сітки Euro Fence довжина 25 м.
Вага рулону зварної сітки може складати до 45 кг.

 

Виробництво зварної сітки

Зварна сітка виготовляється на багатьох підприємствах по всьому світу. В Україні зварна сітка, як правило, українського та китайського виробництва.
Українська зварна сітка може бути гарячеоцинкована або гальванізована (електролітичне оцинкування). Великі заводи-виробники в основному виробляють зварну сітку гарячого оцинкування, більш дрібні - гальванізовану.
Китайська зварна сітка в Україні поставляється тільки гальванізована.
Також істотною відмінністю української та китайської зварних сіток є ціна. Навіть з урахуванням доставки і митних платежів китайська зварна сітка має більш низьку ціну.

 

 

Встановлення паркану з сітки зварної

Сітка зварна встановлюється досить легко:
- Спочатку встановлюються стовпчики:
Лунка для стовпчика повинна бути приблизно в 2,5 рази більше розмірів стовпчика в горизонтальній площині, а у вертикальній - не менше 60 см глибини, але слід також враховувати глибину промерзання грунту на Вашій території.
Далі потрібно залити лунку розчином і вставити стовпчик у лунку. Будьте уважні при вирівнюванні стовпчика: поки розчин ще не висох, ви ще можете змінити його положення, але потім це зробити буде вже дуже проблематично.
- Після того, як розчин засохне (після 24 годин) Ви можете встановити кронштейни і натягнути сітку між стовпчиками.

 


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua