Зварна сітка

Ви знаєте де купити зварні сітки з дроту?

Найкраще зварну сітку купити там, де є великий асортимент самих різних металевих сіток.
У цьому випадку, Ви захищені від талантливих менеджерів, які Вас переконають купити той вид сітки, який Вам, можливо, не потрібен.
Непогано б купити зварену сітку не у посередника, а у виробники або у прямого імпортера.
Ціна такої зварної сітки буде, однозначно, на десяток відсотків нижче, ніж у посередників.

Ви зараз зайшли на сайт саме такого постачальника.
Ми імпортери, у нас такий великий асортимент зварних сіток, що наші менеджери змушені вчитися роки два, перш ніж вони відносно добре освоять всі секрети металевих сіток і зможуть бути кваліфікованими консультантами для своїх покупців.
Тому 30% наших співробітників працює на фірмі більше 10 років.
У нас Ви зможете придбати:

сварная не оцинкованная сетка, цена Сетка оцинкованная сварная, цена
Зварна сітка не оцинкована Зварна сітка оцинкована
Сварная сетка с пвх покрытием Euro Fence, цена Сетка сварная кладочная, цена
Зварна сытка з ПВХ покриттям зварна кладочна сітка

Всі ці зварні дротяні сітки знаходяться на нашому складі по вул Теплична, 5, в роздріб можна купити зварну сітку в магазині дротів і сіток в Запоріжжі по вул. Портова, 2, корпус 2.
Заходити з боку колишньої продуктової бази.
Якщо зайшли з боку парадного входу - телефонуйте в домофон.

Зварна сітка у нас у великому асортименті:

    чарунка від 10 до 200 мм,
    діаметр дроту від 0,6 до 6 мм
    поставляємо в картах і в рулонах

Зварні сітки ми продаємо як без оцинкування, так оцинковані і з полівінілхлоридним (ПВХ) покриттям або покриття запеченою порошкофою фарбою.

У нас Ви купите зварні сітки українських виробників і виробників з Китаю. Ми не можемо сказати хто випускає більш якісні зварні сітки в Україні або в Китаї. Усе залежить не від країни виробника, а від конкретного підприємства виробника зварної сітки. Ми працюємо з кращими і якість зварних сіток таке, яке ми замовляємо. Чим вища ціна зварної сітки, тим вище її якість.

Різна якість зварної сітки

Наприклад, ми можемо поставити зварену сітку не оцинковану.
Вона поржавіє після першого дощу, зате за ціною буде найдешевшою.
Ви можете у нас купити таку ж зварену сітку але електроцинкованням на 5-10% дорожче.
Ця сітка не поржавіє після першого дощу. Вона поржавіє після другого чи п`ятого дощу. Тому що електроцинковання дає занадто малий шар цинку.

Ви можете купити у нас сітку китайського або українського виробництва з гаряче оцинкованого дроту.
Така сітка в звичайних умовах прослужить років 7-10 до того, як почне іржавіти. Це вже не погано.
Але якщо Ви з цією гаряче оцинкованої сітки зробите клітку для кролів, то фізіологічні виділення мешканців цієї клітини на протязі 1-2 років знищать цинкове покриття і сітка почне іржавіти.
Тому для цих цілей у нас купую таку ж сітку але за найдорожчою ціною. Цинку на цій сітці в 2 рази більше, ніж на звичайній зварній сітці і клітки з неї довго пручаються корозійним процесам.

Для того, щоб самим переконатися в тому як протистоїть корозії зварна сітка з різним оцинкуванням ми провели експеримент: поклали різні сітки українських і китайських виробників в насичений розчин кухонної солі, яка сильно роз`їдає цинк і побачили, що китайська і українська оцинковані зварні сітки однаково пручаються корозії , якщо вони гарячо оцинковані. Дивіться самі

 

 

Хитрі допуски на зварних сітках

Якщо Ви купуєте сітку зварну не в роздрібному магазині і не на оптовому складі, а по Інтернету або за прайс-листами, то Ви повинні знати, що в 90% випадків сітка зварна не матиме той діаметр дроту, який заявлений. Якщо дріт 1,8 мм, то насправді діаметр дроту буде 1,65-1,75 мм. І не можна передбачити яким саме буде. Тому, пропоную просити менеджерів з продажу будь-яких підприємств, щоб вони взяли штангенциркуль і заміряли діаметр дроту до сотих часток в 4-5 місцях на рулоні і повідомили Вам результати. Якщо Вам цього не хочуть говорить, то не ризикуйте, а купуйте там, де Ви отримуєте повну інформацію.
На нашому підприємстві ми контролюємо параметри зварних сіток за допомогою ваги зварної сітки. У прайс-листах нашого підприємства Ви побачите вагу квадратного метру сітки. При цій вазі діаметр дроту буде на 0,05 мм нижче ніж написано в прайс-листі. Це цілком нормальні допуски, які записані навіть у ГОСТах.
Допуск по діаметру дроту може бути збільшений в тому випадку, якщо замість висоти рулону 1 м, Ви виявите, що висота рулону у Вас становить 1,02 см, наприклад. Але в цьому випадку різниця на діаметрі буде не суттєвою.
Рекомендуємо і Вам контролювати параметри зварних сіток, які Ви хочете купити за допомогою ваги. Наприклад, Вам дають ціну зварної сітки, а Ви запитаєте скільки буде важити рулон. Потім порівняйте вагу, який Вам запропонували з вагою, що Ви побачили в нашому прайс-листі. Чим більше вага буде відрізнятися від зазначених у нашому прайсі, тим більше буде відрізнятися міцність цієї сітки, і, відповідно, діаметр дроту.


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua