Паркан полегшений Козачка

1. Порівняння ціни паркану Козачка полегшеного з іншими парканами.

Паркан Козачка полегшений - це найдешевший паркан з металевої сітки. Низька ціна паркану Козачка полегшеного обумовлена ​​тим, що він не тільки використовує в якості полотна сітку Козачка полегшену, яка відрізняється найнижчою ціною серед усіх парканних металевих сіток, а й отримує економію на кількості й якості стовпів для паркану.

Паркан Козачка полегшений убезпечує ліс і поле

Зверніть увагу на те, що відстань між стовпами на фото, приблизно, 5 метрів. При цьому сітка Козачка полегшена натягнута як струна.
Адже, для зниження ціни паркану Козачка полегшеного, використовують звичайні дерев`яні стовпчики діаметром близько 10 см, і їх потрібно встановлювати не через 2.5-3 м, а через 4-6 метрів. Мала кількість стовпчиків диктується тим, що, в силу особливості будови, сітку Козачка полегшену натягують між двома опорними стовпчиками, які розташовані на відстані 50 м як струну. Для цього використовують звичайну ручну лебідку для натягування дроту. Проміжні стовпчики в паркані Козачка полегшеному потрібні тільки для того, щоб запобігти горизонтальним коливання сітки Козачка полегшеної під тиском вітру або тварин.
На відео наш клієнт встановлював у себе сітку Козачка полегшену. Подивіться, перед установкою у себе.

Якщо порівнювати паркан із сітки Козачка полегшеної і паркан із сітки Рабиця з аналогічним дротом, то ціна паркану з сітки Козачка полегшеної буде, приблизно, в 1.8-2 рази дешевше паркану з сітки Рабиця.

2. Область застосування паркану Козачка полегшеного.

Паркан Козачка полегшений майже не видно на тлі навколишньої природи, він тільки позначає територію і не дає можливості пройти через нього тваринам і звичайним перехожим. Звичайно, від цього паркану не слід очікувати суттєвих захисних властивостей. Саме тому Ви не побачите паркани Козачка полегшені на лицьовій стороні дачних ділянок, при огородженні складів, зате ці паркани можна зустріти при огородженні:

  • пасовищ для корів і овець;
  • лісових ділянок;
  • великих земельних наділів;
  • сільськогосподарських полів;
  • споруджуваних ділянок;
  • недавно створених садівничих і дачних кооперативів.

Активно купують цей вид парканів будівельні організації. У виду низької ціни сітки Козачка полегшеної її вішають на напрямні стовпи капітального паркану в початковому періоді будівництва в якості тимчасового огражденія. Такім чином забудовник за вкрай низьку ціну має можливість обгородити територію будівництва від випадкових і невипадкових візитерів. Звичайно, що з таким парканом сторожу буде легше зберегти матеріальні цінності, які зберігаються на ділянці.

Аналогом паркану Козачка полегшеного огородили вольєр з вовком у віденському зоопарку Приклад застосування паркану Козачка полегшеного для огорожі пасовища Паркан Козачка полегшений використовують в якості шпалер для вирощування витких рослин.

3. Опис паркану Козачка полегшеного.

Схема установки паркану Козачка полегшеного  Рулони сітки Козачка полегшеної

Паркан Козачка полегшений являє собою стовпи з натягнутою на них сіткою Козачка полегшеної.
Цей паркан має чарунки змінної висоти. Нижні чарунки мають висоту 5 см, а верхні - 20 см. Проміжні чарунки можуть бути 10 і 15 см.
Полотно сітки Козачка полегшеної складається з горизонтальних дротів діаметром 2 мм (дроти по краях полотна сітки мають діаметр 2.5 мм).


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua