Металеві сітки

Де купити металеві сітки

Кожен з Вас періодично задається питанням: де купити сітки металеві і не рідко приходить до висновку: сталеву сітку потрібно купувати у фахівців, які мають великий асортимент металевих сіток і не прагнуть нав`язати той вид металевої сітки, який їм вигідний.
Можна пошукати в Інтернеті найбільш дешеву металеву сітку, але після кіпівлі виявити, ряд неприємних несподіванок.
Наприклад, Вам не скажуть, що в Україні металеву сітку виробляють з дуже великими допусками, тому що вона не сертифікується і виробники намагаються її здешевити різними способами.
Наприклад, дріт буде відсотків на 10 тонше, чарунка (вічко) відсотків на 20 більше, а в результаті вага і міцність металевої сітки будуть на 30 % нижчими.
Тому 5-10 %, які Ви нібито заощадили на покупці, виявляться не економією, а перевитратою.
Вам можуть не сказати, що оцинкована сітка має різну питому щільність оцинкування (товщину оцинкування), тому Ви можете купити оцинковану сталеву сітку, яка покриється протягом тижня іржею, але це не є брак, тому що вона оцинкована електролітичним методом.
Це істотно дешевше, адже Ви хотіли дешевше, але не підозрювали про таку розплату?

Саме тому Ви прийшли сюди, де Ви зможете придбати сітку металеву тієї якості, яку необхідно саме Вам і за потрібною ціною.

Асортимент сталевих сіток

У нас Ви можете купити багато різновидностей металевих сіток:

Асортимент металевих сіток
сварная сетка металлическая плетеная сетка Рабица металлическая сетка облегченная Казачка сетка стальная просечно-вытяжная Сетка на основе егозы
сітка зварна;

сітка Рабиця;

сітка Козачка полегшена; просічно-витяжна сітка; сітка з колючого дроту;
Тканая металлическая сетка Кладочная металлическая сетка стальная рифленая сетка Канилированная сетка крученая сетка
ткана сітка; сітка кладки; рифлена сітка; канільована сітка (складно-рифлена); кручена сітка, в тому числі сітка для габіонів;

Всі ці металеві сітки ми доставимо Вам в будь-яке місто: Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Рівне, Луцьк, Вінницю, Житомир, Київ, Дніпропетровськ,  Миколаїв, Одесу, Чернігів, Херсон, Черкаси, Кіровоград та інші міста України.Ми експортеєм металеві сітки.

Ціна металевих сіток

У нас Ви можете купити металеві сітки за роздрібними цінами і за оптовими цінами. Ми імпортуємо ряд зварних, кручених сіток, тому на цей вид сталевих дротяних сіток. Ціна, як правило, менше, ніж Ви зможете придбати в Україні.Сітка Козачка полегшена, у нас за ціною така ж як і у виробника. Шукати дешевше немає сенсу, тому що ми намагаємося її не завищувати, тому щороку останні роки продажі цієї металевої сітки у нас подвоювалася


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua