Монтаж Єгози і установка огорож

Єгоза може бути використана для створення огорож різної висоти, ширини, товщини, як безпосередньо на землі, і на будь-якому типі паркану, а також на дахах і стінах будівлі.
Установка парканів, посилених Єгозою дозволяє в найкоротші терміни створити надійну фізичну перешкоду, як постійного, так і тимчасового характеру з мінімальними витратами. Це ефективність і легкість.

УСТАНОВКА ЄГОЗИ НА ПАРКАН

монтаж установка єгози
Єгоза може бути встановлена на парканах різної висоти, ширини і щільності, на поверхнях різних конструкцій: на дахах і стінах будинків, у вигляді козирка - на стінах і на ворота.
Інструкція по монтажу Єгози поверх парканів:
1. Установка кронштейнів. Вони можуть бути різної форми. Кріплять кронштейни за допомогою зварювання до стовпів, до монтажних металевих елементів бетонних парканів. Також можна встановити кронштейн за допомогою анкерів.
2. Натяжка колючого або звичайного оцинкованого дроту для створення направляючих під спіраль Єгозу. Для фіксації однієї спіралі необхідно 1-3 направляючих дрота (в залежності від діаметра спіралі Єгози). Дріт закріплюється на кожному кронштейні.
3. Спіраль єгоза розтягується по землі в робочий стан на потрібну кількість витків на погонний метр.
4. Розтягнута спіраль єгоза встановлюється в потрібне робоче положення і кріпиться до направляючих і до полотна забору (якщо паркан дротяний). Чим більше буде місць фіксації Єгози при установці, тим надійніша буде огорожа.

УСТАНОВКА ЄГОЗИ ПО ЗЕМЛІ

монтаж установка єгози
У відсутності паркану або іншої огорожі, єгоза може бути встановлена ​​безпосередньо по землі з використанням легких металоконструкцій і спеціальних кронштейнів. З метою забезпечення найбільшої безпеки, єгоза встановлюється великого діаметру 950 мм і 1150 мм. Цього достатньо, щоб встановити серйозну перешкоду тільки з колючого дроту єгоза.
У разі, якщо проводитися монтаж Єгозі малого діаметра уздовж земли, то рекомендується встановлюваті Єгозу в декілька рядів пірамідою, що робіть барєр важким для подолання.
Якщо вам потрібно встановити огорожу з Єгози в кілька рядів, то необхідно використовувати направляючі і кронштейни V-подібної і хрест-подібної форми. При такій конструкції може бути встановлена ​​єгоза спіральної та плоскої форми. Для підвищення захисних функцій огорожі, встановлюють V-образні кронштейни, які дозволяють розмістити два комплекти Єгози на вершині, з нахилом по обидві сторони огородження, які значно поліпшать захисні властивості.
При установці Єгози по землі, в місцях з великою кількістю опадів, огорожа з Єгози не сприяє створенню додаткових снігові заметів, а також дозволяє скоротити кількість мобільних груп по забезпеченню безпеки видимого периметра, що знижує витрати на утримання силових відомств. Важливим є те, що вартість установки колючої Єгози менше, ніж монтаж залізобетонних огорож такої ж висоти і довжини.

Для проведення робіт по встановленню Єгози
, працівники повинні мати спеціальні шкіряні рукавиці з захистом зап`ястя, щільний одяг і драбини.
З інструментів, для монтажу Єгози потрібен перфоратор, зварювальний апарат, "болгарка", лебідка для натягування дроту, кліщі для кріплення Єгози скобами, пасатижі, молоток, рівень для установки кронштейнів, рулетка.
Витратні матеріали, які стануть у нагоді під час монтажу Єгози: дріт колючий оцинкований або гладкий, електроди, скоби плоскі, анкери, свердла, круги абразивні на болгарку.

Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua