Головна

Цей сайт присвячений охороні і безпеці території.

Єгоза

Найефективніша огорожа - єгоза. Єгоза - це колючі спіральні загородження. Єгоза виготовляється з армованої колючої стрічки (АКС) і замість або разом з колючим дротом установлюється на бетонні, цегляні або металеві паркани і огорожі різних видів. Єгоза поставляється як окремо, так і з монтажем. Ми поставляємо як найкращі зразки Єгози українського виробництва, так і Єгозу Козачка, деякі види якої мають найбільшу кількість цинку для захисту від корозії. Ми виробляємо, також, спеціальні кронштейни для монтажу ЄГОЗИ. Колюче-стрічкова огороджа застосовується для посилення охорони території. Єгоза закріплюється на існуючих огорожах на спеціальних кронштейнах. У більшості випадків, Єгоза входить в систему охорони території, яка включає в себе: співробітників охорони, сигналізацію, відеоспостереження, паркан і натягнуте поверх огорожі колюче-стрічкове огородження єгоза.

Паркани

ПП Метизи-94 поставляє широкий асортимент пластикових і дешевих металевих парканів за доступними цінами. У 2009 році налагоджено виробництво металевих парканів під "Козачка", що відрізняються від інших огорож підвищеним вмістом цинку, який захищає металеві паркани від корозії на довгі роки. Під ТМ Козачка також продаються пластикові паркани, які на відміну від американських аналогів мають цілком демократичну ціну і вже встановлені в багатьох містах України. Сітку Рабиця ми поставляємо тільки українського виробництва, а зварену сітку українського та імпортного виробництва. Також на сайті представлені більш спеціалізовані паркани Козачка полегшені з сітки зі змінною чарункою і паркани із сітки просічно-витяжної, з шарнірної сітки.

Колючі та інші види загороджень

Також на нашому сайті можна ознайомитися з різними сучасними модифікаціями Єгози, переглянути галерею різних видів парканів для прийняття рішення про те, яка саме огорожа потрібно Вам. Є прайс-листи на паркани, Єгозу і сітку. Також можна ознайомитися з більш рідкісними, але не менш ефективними видами загороджень, які ми поставляємо: путанки (МЗП), колючим загородженням типу Акація, металевими шипами для парканів та іншим.


Все права принадлежат ЧП "Метизы-94". Копирование материалов сайта разрешается, если есть ссылка на www.egoza-k.com.ua